SLUŽBY

Program na svadby, firemné večierky, plesy, verejné podujatia, alebo oslavy, vo forme hudobnej vložky, či plného koncertu. Repertoár je vždy prispôsobený každému podujatiu. Či už k vám prídem sám s husľami, gitarou, klavírom, či s celou kapelou, zborom, tanečníkmi, alebo s exhibíciou umenia maľovania na telo, vždy sa spoločne dobre zabavíme. 

ONE MAN SHOW

Menšie priestory, kam sa nezmestí celé hudobné teleso, zaplním bohato aj sám. Súkromný večierok sa stane privátnou párty, alebo ako bod programu eventu predvediem husľové, či spevácke umenie.

  • Husľová show
  • Multiinštrumentálna show
  • Sólo koncert

PETER BAŽÍK BAND

Plný zvuk a energia kapely je nenahraditeľná. Každý tip podujatia spríjemníme, zabavíme a roztancujeme. Ideálne pre verejné podujatia miest a obcí, firemné večierky a väčšie súkromné eventy. Kapelu zvykneme dopĺňať o vokalistky, alebo spevácky zbor a našu tanečnú crew.

  • All night koncert
  • Wedding band
  • Full ensemble (+ tanečníci + zbor)
  • Grand number (veľkolepý hudobný bod programu)

BODY ART KONCEPT

Dramaturgicky vyskladaný, nprerušovaný bod prograu, v ktorom hudobne doprevádzam exhibícia krásy umenia maľovania na telo v štýle módnej prehliadky Victoria's Secret. Ohurujúce maľby, príbeh a strhujúca atmosféra. Podujatie ovládnu antickí bohovia, alebo divoké šelmy z horúcich afrických plání. Témou, počtom modeliek a dĺžkou programového bloku sa prispôsobujeme eventu. Čo ale ostáva vždy nezmenené je jedinečnosť neopakovateľného zážitku. 

Okrem mojej tvorby mi v repertoári tiež figurujú : 
Ed Sheeran, Robbie Williams, Bon Jovi, Ricky Martin, Kings of Leon, Joan Jett, Justin Timberlake a ďaľší...


BOOKING

Stačí vyplniť formulár a môj bookingový tím sa vám ozve s ponukou na mieru.


MAIL

booking@peterbazik.com

TELEFÓNNE ČÍSLO

+421 915 559 288

ŠTÚDIO

Robotnícka 4, 831 03 Bratislava

ADRESA SPOLOČNOSTI

Vajnorská 10, 831 03 Bratislava